KZV KCHLS slídičů (CACT) a retrieverů Sloveč 21.4.2019 - výsledky
Pondělí, 22 Duben 2019 05:31

KZV KCHLS slídičů (CACT, res. CACT) a retrieverů

Sloveč (NB), 21.4.2019

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 CenaBody%Titul
1 Arika Memsunshine 16 LR Naďa Zimová 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 I. 172 100,00
2 Dolce Vita Oreaster 8 AC Mgr.Podrazilová Marcela 4 4 4 4 4R 4 4 4 X I. 188 97,92 CACT
3 Derrick Axally 9 NK Bártlová Alena, DiS. 4 4 4 4 4R 4 4 4 X I. 188 97,92 CACT
4 Benny od Hradu Valdek 19 FCR Simona Rezková 4 3 4V 4 4 4 4 4 4 I. 168 97,67
5 Brook ze Zlaté skalky 11 GR Hana Rosochová 4 4 4V 4 4 3 4 4 4 I. 167 97,09
6 Eddie Axally 2 NK Miroslav Šafr 3 4 4 4 4V 4 4 4 X I. 182 94,79 r.CACT
7 Bak z Bílé vody 3 NK Libor Stejskal 4 4 3 4 3R 4 4 4 X I. 181 94,27
8 Gwendolyn od Jakubského rybníka 10 ASS Martina Smutná 4 2 4 4 4R 4 4 4 X I. 172 89,58 CACT
9 Arny z Vojtěšského údolí 1 AC Václav Turhober 4 1 4 4 2R 4 4 4 X I. 160 83,33 r.CACT
10 Fittonia of Klamar garden 6 ASS Markéta Děkánková 4 0 4 4 4R 4 4 4 X I. 156 81,25 r.CACT
11 Bajadera Dancing V. Lerch 12 GR PharmDr. Lenka Loudová 4 2 4R 4 3 4 4 2 4 II. 140 81,40
12 Franceska Andraste 4 AC Alena Kořínková 4 0 4 4 3R 2 3 4 X II. 131 68,23
13 Idea Sally z Královských teras 14 GR Ing. Jarmila Pokorná 4 1 4V 4 4 4 4 4 4 III. 160 93,02
14 Eschley Star Falaksa 17 FCR Pavlína Marková 4 1 3R 4 4 4 4 4 4 III. 150 87,21
15 Enne Farrah Horské vršky 22 LR Šmalclová Dita 4 2 4R 4 1 4 4 4 4 III. 144 83,72
16 Kleopatra Star z Českomoravské vysočiny 18 LR Naďa Zimová 4 3 1V 4 3 1 4 3 3 III. 125 72,67
17 Armína z Váhy 13 NSR Anna Pešková 4 1 4R 4 1 4 4 2 3 III. 122 70,93
  Hunter Rudolfovská skála 20 NSR Ing. Martin Zabranský - 0 - - - 4 4 2 4 neobstál
  Cali Brown Star 21 LR PhDr. Hana Petruščák Frýdová - - - - - 0 - - - neobstál
  D. Annie z Českomoravské vysočiny 15 LR Ing. Michaela Langrová - - - - - 0 - - - neobstál
  Ormonde Rainbow Ivančice 5 WSS Zdeněk Šilberger - - - - - - - - X odstoupil
  Larry Merylic 7 WSS Marie Uhrová - - - - - - - - X odstoupil

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Stopa živé zvěře, 8: Ochota a chuť do vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Aport v terénu, 3: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 4: Chování po výstřelu, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Radost z práce, 8: Přinášení, 9: Poslušnost a ovladatelnost

Vrchní rozhodčí: Bc. Miloslav Šafařík

Rozhodčí: Mgr. Pavel Řezníček, Petr Herčík, Petr Netík, Tereza Tinglová, Lucie Kolouchová, Jana Velebová

 

FOTKY ZDE