Kalendář akcí

Žádné události

KCHLS - Klub chovatelů loveckých slídičů, © 2013
gb-green

Návrhy zkušebních řádů
Neděle, 29 Leden 2012 13:08Vážení přátelé,


jistě jste mnoho slyšeli, že se připravují nové zkušební řády ČMMJ pro zkoušky loveckých psů.

Podávám vám jednotnou informaci o stavu příprav těchto zkušebních řádů. ČMMJ ustanovila komisi pro přípravu ZŘ, ve které měly naše skupiny plemen slídičů a retrieverů zastoupení v osobě Miloše Kašpara, člena PČMKJ a hlavního poradce chovu KCHLS.

Na základě jeho výzvy a pokynu byly zpracovány návrhu nových zkušebních řádů pro slídiče, pro retrievery a zároveň jsme předložili i návrh všeobecné části ZŘ. Předseda kynologické komise Jiří Procházka návrhy shromáždil a v minulých dnech je předložil k široké diskuzi mezi kynology jednak prostřednictvím okresních mysliveckých spolků, jednak i prostřednictvím klubů.

Po této diskuzi dojde k vyřizování připomínek a dolaďování. Je představa, že vše by se mělo stihnout v roce 2012 tak, aby mohly vejít v platnost od 1.1.2013.

V příloze vám pro informaci předkládám zatímní návrhy zkušebních řádů a prosím, abyste mi připomínky (k všeobecné části, ke ZŘ slídičů a ZŘ retrieverů) posílali nejlépe emailem do 15.1.2012 na adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Děkuji vám za spolupráci a přeji mnoho radosti se svými svěřenci po celý rok 2012.

Ing. Jan Horyna


ZZŘ - VŠEOBECNÁ ČÁST
ZZŘ - SLÍDIČI
ZZŘ - RETRIEVŘI
ZZŘ - OHAŘI
ZZŘ - TERIEŘI A JEZEVČÍCI
ZZŘ - HONIČI
ZZŘ - BARVÁŘI
ZZŘ - ZKUŠEBNÍ ŘÁD PRO NOROVÁNÍ
ZZŘ - ŘÁD OCHRANY ZVÍŘAT
ZZŘ - ŘÁD PRO ZKOUŠKY A JMENOVÁNÍ ROZHODČÍCH PRO POSUZOVÁNÍ 2013
ZZŘ - KÁRNÝ ŘÁD PRO KYNOLOGICKÉ ROZHODČÍ Z VÝKONU 2013
 

Přihlášení do členské sekcewebdesign